Martině a Vojtovi se dnes narodil Kuba a Matěj. SNS je tak rázem hnedle o pár kousků větší oddíl (c:

21.01.2017

Dnes jsme se zúčastnili lednové klasiky bike-orienťáku Pojizerská Bludička (dříve Ruská Sibiř) v docela slušně zasněženém prostoru u Bakova nad Jizerou. mAk zvítězil v mužích před druhým Vojtou. V ženách byla druhá Věrka a třetí Ágnes.

19.10.2016

Poslední pohárový víkend v Sosnové přinesl na dopoledním sprintu vítězství pro Danku (W20) a třetí místo pro mAka (M21E) a na odpoledním Middle třetí místo pro Danku a druhé pro mAka. Tím byly rozdány poslední body do celkového hodnocení ČP ve kterém mAkČUS zvítězil v Elitní kategorii. V nedělním MČR družstev jsme nasadili tři týmy (z toho jeden kompletně dámský) a obsadili 9., 27. a 39. místo z 51. startujících. Fotky z víkendu v galérce

30.08.2016

Od pátku do neděle jsme závodili u Šternberka hned ve čtyřech MTBO disciplínách. V pátečním náročném Middle zvítězil mAk v Elitě a Matěj byl třetí v M20. Sobotní dopoledne přineslo bronz mAkovi na MČR ve sprintu. V odpoledním MČR štafet byla mužská štafeta na velké bedně šestá (Eda - Miši - mAk). A v nedělním opět náročném Longu vyhrála Majda W17 a Verča byla druhá W14.

14.06.2016

O víkendu jsme za Českým pohárem MTBO cestovali až 50 km za hranice s Rakouskem. V sobotu jsme výraznější výsledky nezaznamenali, organizátoři navíc neměli připravený pozávodní program a tak jsme si při probíhajících dešťových přeháňkách museli udělat sami alespoň autobikeparty. V neděli jsme tak startovali i přes vydatné přívalové deště na trati o poznání lépe připravení a mAk si střihnul v Elitě v celkovém pořadí světové série WRE třetí místo a Vojtěch byl druhý v Céčkách.

24.05.2016

Po patnácti letech, jsme se v rámci Českého poháru MTBO vrátili do lesů v okolí Řásné u Telče. Ágnes si střihla dvě vítězství v kategorii W21B a na příště postoupila do Aček. mAk byl třetí v Elitě na nedělním Longu. Fotky v galérce (můžete porovnat jak to vypadalo tehdy a dnes).

21.02.2016

Včera jsme opět vyvětrali výbavu po babčách a dědouších při tradičních Lyžnících. Tentokrát se akce uskutečnila na sjezdovce Filip a získali jsme zde několik trofejí... respektive o pořádný příděl rumu se zasloužila kompletní rodina Pařízků. Fotky jsou na webu.

24.01.2016

MS Masters ve SKI-Orienťáku pokračovalo dnes závodem na klasické trati (Long) kde Káťa Würzová napodobila Věrku a urvala také stříbro.

24.01.2016

Věrka stříbrná na Mistrovství světa Masters v lyžařském orienťáku na krátké trati, kde se sčítal výsledek z pátečního a sobotního závodu.
celá historie

n o v i n k a :

05.06.2018

O víkendu jsme úspěšně závodili na MČR ve sprintu, kde byl mAk třetí v Elitě a Ágnes v W21B. Větší pozornost jsme si ale vydobyli při Mistráku štafet, kde Lenka Danča a Věrka vyhrály veteránské W120 a Čak Pařez a Miši byli třetí v M120. mAk byl navíc členem vítězné elitní štafety Nového Boru. Na nedělním pohárovém Middle se v Áčkách druhým místem blýskl Buri.